nadacia@zaturka.sk | +421 915 737 075

Videodokumenty

Workshop O VODE

ČISTÁ VODA – správna voľba

Blatnický kras


Reportáž TV Turiec – DEŇ ZEME

VODA JE ŽIVOT, CHRÁŇME SI JU

Turčianske medobranie a vodosláva

ZDRAVÁ VODA Z TURČIANSKEJ ZÁHRADKY III.

V záverečnom diele nášho filmu vám predstavíme Turčiansku vodárenskú spoločnosť, a.s. Okrem komplexnej informácie o tom, čo všetko spoločnosť musí zabezpečiť pre to, aby sme mohli kedykoľvek otočiť vodovodným a napiť sa vynikajúcej pitnej vody, vo filme nájdete aj mnoho užitočných informácií pre spotrebiteľov, obyvateľov Turčianskej záhradky.

ZDRAVÁ VODA Z TURČIANSKEJ ZÁHRADKY II.

Kým sa doma napijeme dobrej, čírej vody z vodovodu, musí prejsť dlhú cestu. Od prameňa až do našich domácností. O tom je druhý diel filmu ZDRAVÁ VODA Z TURČIANSKEJ ZÁHRADKY. No vo filme môžeme sledovať aj proces čistenia splaškových vôd ekologickým spôsobom. Na konci tohto procesu je opäť čistá a zdravá voda.

ZDRAVÁ VODA Z TURČIANSKEJ ZÁHRADKY I. diel

je názov trojdielneho filmu, venovaného najväčšiemu prírodnému bohatstvu Turca – VODE. Dnes si môžete pozrieť prvý diel filmu. Je o zrode kvalitnej pitnej vody v Malej a Veľkej Fatre, nádhere a pozitívnej energii prostredia v ktorom sa táto voda rodí. Dr. Igor Bukovský vo filme vysvetľuje, aké dôležité je vypiť každé ráno pohár čistej vody. Hovorí o význame pitného režimu a celkovo vody, pre zdravie človeka, zdravý životný štýl.

Nadácia na hodoch

Turčiansky Dunčo 2015


Naša nadácia podporila prvý ročník tejto originálnej súťaže Turčianskych psíkov.

Zdravá voda z Turčianskej záhradky

Prírodné bohatstvo Turca